SLKS OLIMPIJCZYK - Szkoła Podstawowa Jeżewo 09-226 Zawidz Kościelny tel. (024) 276 67 02
Strona Glówna
Strona Główna Rozgrywki Ligowe Rozgrywki Indywidualne Osiągnięcia Strony www Aktualności Wyslij maila do SLKS Dodaj SLKS do ulubionych stron www Ustaw SLKS jako strone startowa
::WYDARZENIA::

Dodaj wpis do Naszej Księgi Gości Zapraszamy

::GALERIA ZDJĘĆ::

Zawodnicy Naszego klubu biorą udział w rozgrywkach ligowych jak również indywidualnych. Każde wydarzenie z udziałem klubu dokumentujemy zdjęciami. Zapraszamy do galerii.

Zapraszamy do galerii
 

Młodzież trenująca w klubieSLKS Olimpijczyk Jeżewo jest klubem tenisa stołowego przy szkole podstawowej w Jeżewie. W klubie SLKS Olimpijczyk Jeżewo trenuja zawodnicy z różnych roczników. Wśród zawodników są dzieci z drugiej klasy podstawówki jak również uczniowie gimnazjum, którzy zapowiadają się na dobrych zawodników. Są to zawodnicy, którzy w przyszłości będą występować w rozgrywkach ligowych. Na stronie tej prezentujemy wyniki Naszego klubu.

Na treningi bardzo chętnie przychodzą uczniowie uczęszczający do Szkoły Podstawowej w Jeżewie. Trenują z zapałem ponieważ w przyszłości będą reprezentować klub jak i szkołę. Ich starsi koledzy już w tej chwili odnoszą liczne sukcesy w zawodach.

Drużyna 2 ligi kobiet sezon 2006/2007 - powiększ zdjęcieNasi zawodnicy biorą udział w rozgrywkach ligowych tenisa stołowego Drużyna IV ligi mężczyzn sezon 2006/2007 - powiększ zdjęciejak również odnoszą liczne sukcesy startując w licznych zawodach indywidualnych, gdzie zajmują czołowe pozycje. W sezonie 2004-2005 drużyna mężczyzn rozpoczęła występy w V lidze i awansowała do IV ligi rozgrywek. Drużyna kobiet w sezonie 2006-2007 zadebiutowała w rogrywkach II ligi kobiet.

Wszystkich aktualności: 0, Dodanych w ostatnim tygodniu: 0 
Zapraszamy do dzialu Aktualności SLKS Olimpijczyk. Znajdziecie tu najświeższe informacje z życia Naszego Klubu. Życzymy miłego czytania i zapraszamy do dzielenia się komentarzami i spostrzeżeniamia. Jak zawsze wszelkie uwagi dotyczące działania serwisu Aktualności proszę kierować na maila poprzez formularz lub bezpośrednia do klubu. Adres i telefon na górze strony.
Dziękujemy za poświecenie czasu a my ze swojej strony postaramy się o interesujące aktualności.
Ostatnio dodane:
::SPONSORZY::

Bez pomocy instytucji oraz osób prywatnych właściwe funkcjonowanie klubu byłoby bardzo trudne. Dziękujemy wszystkim tym, którzy rozumiejąc jak ważny jest rozwój fizyczny wspierają rozwój sportu w naszym regionie.

::KSIĘGA GOŚCI::

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich odwiedzających Naszą stronę o dopisywanie się do Naszej księgi gości. Dziękujey bardzo za wszystkie pozdrowienia.

::BANERY::
Wszelkie informacji na temat dodawania adresu Twojej strony, wymiany banerami i wiele innych znajdziesz po kliknieciu tutaj